NAPUS-OIL s.c.

Firma NAPUS-OIL S.C., założona w 2005 roku, zajmuje się produkcją olejów na zimno. W naszej ofercie posiadamy produkty takie, jak olej rzepakowy, słonecznikowy, lniany oraz z ostropestu tłoczone na zimno oraz makuchy. Nasze produkty, oleje tłoczone metodą na zimno, wytwarzane są z ziaren z polskich upraw, przez co jesteśmy w stanie zagwarantować niezmiennie wysoką jakość i powtarzalność produktu. Olej tłoczony na zimno jest najcenniejszym olejem. Wydajność takiego tłoczenia jest dużo niższa niż tłoczenia przemysłowego, ale za to olej zachowuje wszystkie wartości przenoszone z ziaren. Tłoczymy olej z nasion uprawianych w tradycyjnych gospodarstwach wolnych od GMO. Najwyższa jakość naszych produktów potwierdzona jest przez zdobyte nagrody i wyróżnienia, zdobyte zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim.
Naturalny Olej głubczycki rzepakowy w dniu 14.04.2011 roku został wpisany na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W roku 2014 Naturalny Olej Głubczycki Rzepakowy zdobył nagrodę „Perła 2014” w XIV edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, a Naturalny Olej Głubczycki z Ostropestu w roku 2018 zdobyła nagrodę „Perła 2018” w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”.
Napus-Oil S.C. jest laureatem konkursu OPOLSKA MARKA 2018 w kategorii produkt spożywczy.

Do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie wprowadzamy: oleje tłoczone na zimno lniane, słonecznikowe i rzepakowe oraz z ostropestu.

Kontakt:

Nasiedle
ul. Pocztowa 12
48-130 Kietrz
Telefon +48 77 485 17 97
biuro@olej-glubczycki.pl, bolo_b@o2.pl
www.olej-glubczycki.pl