Stanisław Smarduch NALEWKI KRESOWE.PL

Nasza firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu zdobytym metodą prób i błędów. W ciągu setek godzin spędzonych na dobieraniu składników i proporcji powstało kilkanaście smaków nalewek. Nie spoczywamy na laurach i staramy się wciąż pogłębiać naszą wiedzę tworząc nowe kompozycje smaków.
Nalewki kresowe produkowane są na bazie owoców, które pozyskujemy od miejscowych sadowników. Aktualnie posiadamy 9 różnych nalewek w sprzedaży a w sumie posiadamy ponad 20 różnych smaków.

Pierwszym naszym sukcesem było wpisanie nalewki orzechowej na Listę Produktów Tradycyjnych w 2005 r. Następnie nasze trunki były wystawiane w licznych konkursach kulinarnych np. w konkursie Tradycyjny Produkt Opolszczyzny oraz  Konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo Smaki Regionów. Nasza ostatnia nalewka “Duch Kniei” zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2019 roku.

Do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie mamy zgłoszone nalewki z pigwy, derenia, agrestu, wiśni, maliny, miodu, czarnej porzeczki, aronii, orzecha, jeżyny, maliny, dzikiej róży, kwiatu bzu czarnego, pędów sosny, “duch kniei”(nalewka myśliwska).

KONTAKT:
ul. Wrocławska 63
49-200 Grodków
Telefon +48 509 792 396
nalewkikresowe@gmail.com
www.nalewkikresowe.pl