PAŁAC PAWŁOWICE

Malownicza okolica oraz ciekawa historia pałacu z pewnością zaskoczą każdego kto do nas przyjedzie. W Pałacu mieszczą się trzy sale balowe, odpowiednio na 30, 80 oraz 120 osób, pokoje hotelowe na 100 osób oraz SPA
Znajdująca się przy Pałacu Restauracja, to miejsce, które swymi daniami zadowoli podniebienie każdego z Państwa. Każdego dnia zapraszamy do naszej restauracji, w której z pewnością spędzą Państwo mile czas, a szef kuchni na pewno zadba o nie zapomniany smak dań. Sala restauracyjna na 150 osób pozwala na organizację imprez okolicznościowych, bankietów w wyjątkowej, historycznej oprawie na najwyższym poziomie. W naszej ofercie będziecie mogli Państwo skosztować tradycyjnych regionalnych potraw, nowości oraz potraw przygotowanych na cześć założyciela Pałacu przygotowanych przez szefa kuchni.

Do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie wprowadzamy:  rosół tutejszy z makaronem, żurek nader posilny z jajkiem i kiełbasą, zupa z grzybów z naszych lasów trochę ważona do niej kluski zaparzone przydługawe, rolada śląska z kluskami i modrą kapustą, kawałek udźca pieczonego w całości  w piecu chlebowym z chrupiącą skórką z kapusta i kluskami, ulubiona polędwica Kasztelana w młotkowym pieprzu i ciemnym sosie, kartofle gniecione w ukropie, polędwica wieprzowa szlachcica Wilhelma w sosie kurkowym z kartoflami, masełkiem i warzywami w migdałach, przysmak Wilhelma Pannwitza pstrąg szlachetny – ryba nie krojona u głowy nie smażona, we środku pieczona a mająca kartofla i sosu u ogona, chleb wypiekany w tradycyjnym piecu piekarskim mieszczącym się w piwnicy pałacu, smalec ze skwarkami oraz ogórki kiszone wg. własnej receptury, tradycyjny kołacz śląski.

Godziny otwarcia restauracji:

poniedziałek-sobota: 13:00-20:00
niedziela: 12:00-20:00

KONTAKT:
Pawłowice 58
46-310 Gorzów Śląski Pawłowice
Telefon 34 341 14 66
info@palacpawlowice.pl
www.palacpawlowice.pl