Leśniczówka Gościejowice Sp. z o.o.

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją najlepszej jakości wędlin wieprzowych, a także wyrobów z dziczyzny. Oferowane przez nas produkty od lat zdobywają uznanie nie tylko w kraju ale i za granicą. Sekret naszych wędlin tkwi w niezmiennych od wielu lat recepturach i najlepszej jakości mięsie – pozyskiwanym od certyfikowanych dostawców.
Oprócz naszych sztandarowych wyrobów – polskiej surowej, śląskiej, wędzonek tradycyjnych czy pasztetu wiejskiego – oferujemy również wysokiej jakości wędliny z dziczyzny: kiełbasy, boczki, szynki, udźce, combry, a także wyroby długo dojrzewające: salami z jeleniny, kabanosy pepperoni z dzika czy kiełbasę toskańską.
Dużym uznaniem konsumentów cieszy się przede wszystkim kiełbasa myśliwska z dzika sygnowana znakiem zarówno Dziedzictwa Kulinarnego, jak i certyfikatem Jakość i Tradycja. Oferujemy również różnego rodzaju usługi gastronomiczne tj. szwedzki stół ze swojskimi wędlinami, pieczonego dzika czy różnego rodzaju patery z wyrobami wieprzowymi i z dziczyzny.

Do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie zgłaszamy: kiełbasa myśliwska z dzika, kabanos z jelenia, szynka z dzika, salami z jelenia, parówka z sarny, krakowska sucha z jelenia, kanbanos pieprzowy z dzika, kiełbasa z dzika z leśniczówki.

KONTAKT:
Gościejowice 13 a
49-100 Niemodlin
Telefon 774607519
biuro@lesniczowka.net
www.lesniczowka.net