HOTEL KAROLINKA

Hotel Karolinka to obiekt składający się z części restauracyjnej i hotelowej położony w malowniczej miejscowości Gogolin. Mieści się on w budynku z czerwonym dachem i murem pruskim , co doskonale odzwierciedla klimat i temperament Śląska Opolskiego. Niewątpliwym atutem jest jego lokalizacja tj. niedaleko od stolicy regionu Opola i co najważniejsze przy zjeździe z autostrady A-4.
Restauracja KAROLINKA dba o to, aby potrawy w karcie menu zasługiwały na miano wyśmienitej i wyrafinowanej kuchni. W proponowanym przez nas asortymencie znajdują się zarówno dania charakterystyczne dla wielu krajów Europy, dania typowo polskie oraz dania, którymi chlubi się kuchnia Śląska.
Aby zaakcentować naszą dbałość i troskę o promowanie lokalnej żywności wywodzącej się z kulinarnego dorobku Opolszczyzny, postanowiliśmy w karcie menu wydzielić stronę z daniami kuchni śląskie np:  rosół z makaronem, rolady wołowe z ciemnym sosem, kluski czarne – mieszane, sałatka z modrej kapusty.
Asortyment dań w karcie menu poprzedzamy opisem, będącym rysem historycznym tradycji kulinarnych na Śląsku. Wszystko to po to, aby odwiedzającym nas gościom przybliżyć „śląską kulturę stołu”.

Godziny otwarcia restauracji:

poniedziałek-czwartek: 13:30 -22:00

piątek-sobota: 13:30-20:00

niedziela: 12:00-20:00

 

KONTAKT:
ul.Kasztanowa 30
47-320 Gogolin
Telefon +48 77 400 94 60
Faksem + 48 77 400 94 90
zajazdkarolinka@wp.pl
www.zajazdkarolinka.pl