FAN-AGRI s.c.

Firma FAN-AGRI powstała w 1997 roku, jako spółka cywilna, zajmująca się przetwórstwem rolno-spożywczym, o specjalizacji: produkcja sera domowego o różnych smakach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sery domowe smażone z kminkiem, z cebulą, z czosnkiem oraz sery bez przypraw.
Ser domowy smażony produkowany jest z sera twarogowego chudego i ćwierć tłustego (pochodzącego z mleka naturalnego krowiego), poddanego działaniu kwaśnego węglanu sodu, pasteryzowany, z dodatkiem soli kuchennej i dodatków smakowych (kminku,czosnku) .

Ser domowy smażony z kminkiem, czosnkiem, bez przypraw zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych w 2005 r. Tradycja i smak naszych produktów została doceniona w licznych konkursach kulinarnych. Możemy poszczycić się  główną nagrodą “Perła 2010 ” w krajowym konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo Smaki Regionów za ser smażony z kminkiem.

Do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie zgłaszamy: ser domowy smażony z kminkiem, ser domowy smażony z czosnkiem, ser domowy smażony bez przypraw, ser domowy w zalewie czosnkowej.

KONTAKT:
ul.Dworcowa 45
47-175 Kadłub
Telefon + 48 77 463 67 84
Faksem + 48 77 463 67 84
biuro@fanagri.pl
www.fanagri.pl